1960’tan bu yana Gaziantep’te “Anahtarcı Sarı” dediğinde herkes tanır. Köklü kuruluşumuzun o zamandan bu zamana ayakta kalmasının temel etkenidir dürüstlük. İnsan ilişkilerinde karşılıklı güvenin önemini biliyoruz, 1960’tan bu yana ticarethanemizde, müşterilerimize ve personelimize bu bilinç ile yaklaşarak sektörümüzde sadece Gaziantep’in değil Türkiye’nin lider markası haline geldik. 1960’ta kurulan firmamızın günümüzde ki mirasçısı Ahmet Serdar Erdem Türkiye Anahtarcılar, Çilingirler ve Kilitçiler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Gaziantep Dernek Başkanlığı’nı yapmaktadır.

1960’tan geldik fakat orada kalmadık. Çilingir dükkânı olarak kurulduğumuz yıllardan bu zamana kendimizi sürekli geliştirerek devam ettik, edeceğiz. Günümüzde çilingirlik hizmetimizin yanında güvenlik sistemleri, gelişmiş kilit sistemleri, çelik kapı, kumanda sistemleri ve insan hayatını kolaylaştıran diğer elektronik sistemleri üzerine toptan ve perakende olarak geniş bir satış ve hizmet ağı kurduk. 25 kişilik uzman ve deneyimli personel ile ticari hayatımıza devam ediyor, personelimizi, ekipmanlarımızı ve teknolojilerimizi geliştirmek için sürekli yatırım yapıyoruz.

1960’tan bu yana bir yandan sektörümüzde ki gelişmeleri takip ederken bir yandan da liderlik ettiğimiz sektöre doğru önderlik etmek için çalışıyoruz. Kalite – Fiyat politikasını müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmaya özen gösteriyoruz.

Bizler için en büyük kazanç müşterilerimizin teşekkür ve gülümseyen yüzleridir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

Ürün ve duyurulardan anında haberdar olmak için bültene kaydol.

Copyright © Anahtarcı Sarı

WhatsApp Yol Tarifi Al Hemen Ara